Forhandlere

I listen under finner du en oversikt over montørene vi samarbeider med. Ta kontakt direkte eller send inn en uforpliktende forespørsel om gratis befaring, så setter vi deg i kontakt med den montøren som holder til i nærheten av deg.

Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Alarm & Service AS

Akershus, Oppland, Oslo Kinnan Partner Nils H. Martinsen 97 49 90 00 nils@alarmogservice.no

Klimaproffen AS

Akershus Kinnan Partner Bjørn-Egil Brekke 40 30 20 03 brekke@klimaproffen.no

A+ Varmepumper AS

Akershus, Buskerud, Oslo, Østfold Kinnan Partner Anders Johansen 24 02 22 23 post@apvp.no

Varmefokus AS

Østfold/Akershus/Oslo Kinnan Partner Olav B. Svoor 40 08 89 20 olav@varmefokus.no

S&S Energiteknikk AS

Oslo, Akershus, Vestfold, Østfold, Buskerud Kinnan Partner Sose Satko 47 60 61 23 satko@s-energi.no

Romerike Energi AS

Romerike/Akershus Kinnan Partner Johnny Nyengen 47 92 55 53 johnny.nyengen@sibas.no

Proff Varme AS

Akershus Kinnan Partner Ricardo Dominguez 64 91 38 38 info@proffvarme.no

Ivatek AS

Hedmark, Oslo, Akershus Kinnan Partner Frode Delviken 62 83 21 50 post@ivatek.no

Nek AS

Akershus Kinnan Partner Jon Gylman Troli 90 11 44 88 epost@nekas.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Stoa Elektronikk AS

Fevik/Aust-Agder Kinnan Partner Preben Stenseth 40 04 33 64 mail@stoa-elektronikk.no

Passiv Energi AS

Kristiansand/Agder Kinnan Partner Per Tormod Andersen 41 90 99 98 passivenergi@gmail.com

Foldvik Rørleggerforretning AS

Lillesand/Aust Agder Kinnan Partner Knut Martin Foldvik 96 23 33 33 knumf@online.no

Simoteknikk

Eydehavn/Aust-Agder Forhandler Steinar Simonsen 90 82 31 22 s.simo@online.no

Elektro Skagerrak AS

Risør/Aust-Agder Kinnan Partner Jarle Thorbjørnsen 37 14 39 14 post@elektro-skagerrak.no

Eltel Networks AS

Setesdal/Aust-Agder Kinnan Partner Arne Uppstad 97 65 41 00

Thunestvedt Elektriske AS

Arendal/Aust-Agder Forhandler Øyvind Thunestvedt 91 39 42 71 othunest@online.no

MAXeffect AS

Arendal/Aust-Agder Forhandler Arne Johan Pettersen 47 27 06 22 post@maxeffect.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Alarm & Service AS

Buskerud Forhandler Nils H. Martinsen 97 49 90 00 nils@alarmogservice.no

BK Varmeteknikk AS

Drammen/Buskerud Forhandler Knut Morten Hølen 90 54 40 48 knut.mh@online.no

A+ Varmepumper AS

Akershus, Buskerud, Oslo, Østfold Kinnan Partner Anders Johansen 24 02 22 23 post@apvp.no

Vegard Haug ENK

Rødberg/Buskerud Forhandler Vegard Haug 95 23 23 82 haugvegard@hotmail.com

Knut Sigurd Haug ENK

Buskerud Forhandler Knut Sigurd Haug 41 20 34 72 knut.haug@umf.no

S&S Energiteknikk AS

Oslo, Akershus, Vestfold, Østfold, Buskerud Kinnan Partner Sose Satko 47 60 61 23 satko@s-energi.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Fedøy Elektro Service AS

Hordaland Kinnan Partner Benno Weisser 936 43 929 benno@fedoy.no

Service-Elektrikeren AS

Bergen/Hordaland Forhandler Atle Jan Westrheim 55 21 05 70 firmapost@se-el.no

Nordhordaland Varmepumper AS

Bergen og omegn Forhandler Johannes Lie 45 00 00 60 johanneli@online.no

Proff Varmepumper AS

Hordaland Forhandler Tom Barmen 91 79 12 60 tom@proffvarmepumper.no

Solheim Rør AS

Fitjar/Ølen Kinnan Partner Gabriel Solheim 91 76 51 51 v-jar@hotmail.com

Berge Elektronikk AS

Eikelandsosen/Hordaland Forhandler Svein Berge 56 58 13 86 fjelekta@online.no

TGS Invest

Odda Forhandler Stein Olaf Graue 40 17 74 93 steinolaf@gmail.com

Byggmester Per Kenneth Bø ENK

Bøvågen/Hordaland Forhandler Per Kenneth Bø 48131534 byggboe@online.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Energisparing

Møre og Romsdal/Sør-Trøndelag Kinnan Partner Ole Roar Torset 95 82 78 81 otorset@online.no

Atech Ræstad

Møre og Romsdal Forhandler Arild Inge Ræstad 92 64 05 73 arildinge@icloud.com

Bratseth AS

Molde Kinnan Partner Ronny Nupen 41 68 08 00 post@bratseth.as

Varmeøko

Møre og Romsdal Forhandler Alf Joar Sandblåst 91 64 09 11 alfjoar@gmail.com

Industri og Skipselektro AS

Møre og Romsdal Forhandler Martin Skår 70 19 02 90 martin@iselektro,no

Comfort A.M. Vik AS

Sydve/Møre og Romsdal Forhandler Runar Vik 91 84 11 55 runar.vik@comfort.as

Byggern Smøla Trelastlager AS

Smøla Kinnan Partner Rune Tuven 91 30 43 27 info@smola.byggern.no

Hareide AS

Haried/Møre og Romsdal Forhandler Ottar Arne Hareide 99 40 75 80 oa.hareide@gmail.com
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Elektroreparatøren Fredriksen AS

Hemnesberget/Nordland Forhandler Kjell-Arne Fredriksen 95 20 79 01 fredriksen@elektroreparatoren.no

Norluft/Haaland AS

Bodø/Nordland Kinnan Partner Rolf Grytvik 97 52 99 02 norluft@online.no

Rørleggermester Jan Ellingsen AS

Andøy / Vesterålen Forhandler Morten Ellingsen 99 10 50 11 morten@janellingsen.no

Melva - Melbu Varmepumper AS

Vesterålen/Lofoten Forhandler Hans-Olaf Sørensen 41 30 66 22 post@melbuvarmepumper.no

Berg Elektronikkservice AS

Sortland/Nordland Forhandler Oddleif Berg 76 12 08 90 oddleif@bergelektronikk.no

Tom Staurbakk AS

Nordland Forhandler Jan Egil Hansen 75 50 99 00 jan@staurbakk.no

Nord Norsk Termorens

Sandnessjøen Forhandler Harry Bakken 97 03 47 89 harrybakk@gmail.com
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Luft & Miljøteknikk Karmøy AS

Haugalandet /Karmøy Kinnan Partner Nils Drivenes 52 84 20 17 lmk.as@online.no

Halvard Lauvsnes ENK, Finnøy Automatikk

Finnøy / Rennesøy / Stavanger Kinnan Partner Halvard Lauvsnes 93 02 13 71 post@f-a-s.no

Olden Varmepumper AS

Haugalandet/Rogaland Kinnan Partner Sverre Olden 93 45 11 80 sverre.olden@haugnett.no

Ryfylke Elektro AS

Sauda/Rogaland Forhandler Egil Fuglestein 918 48 924 egil@ryfylke-elektro.no

SATT Energi AS

Jæren / Rogaland Kinnan Partner Arne Lima 93 03 74 21 post@satt-energi.no

GTC Bygg AS

Sandnes/Stavanger Kinnan Partner Rohny Lima 93 45 82 99 rol@gtc.no

Mutter AS

Haugalandet Forhandler Eivind Kvarsnes 51 55 14 00 eivind@mutter.no

Rogaland Kulde AS

Stavanger Forhandler Torger Engelsen 97 09 28 12 torger@rogalandkulde.no

VP- Service Eivind Øvregaard

Stavanger/Rogaland Forhandler Eivind Øvregaard 99 64 52 75 eivindovregaard@gmail.com

Rørlegger Torgersen AS

Sandnes/Rogaland Forhandler Arne Torgersen 51 66 12 15 arne@rorleggertorgersen.no

Volden Tollefsen AS

Egersund / Hauge i Dalane Forhandler Christer Volden 51 47 22 00 ole.jonny@vtror.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Sogn Tavle og Datamontering

Sogn Kinnan Partner Nils Olav Langeteig 90 88 12 88 nol@sogntavle.no

AS Bukomfort

Sogn/Førde Kinnan Partner Søren Kristian Hauge 48 24 93 30 skrhauge@online.no

Proff Varmepumper AS

Sogn og Fjordane Forhandler Tom Barmen 91 79 12 60 tom@proffvarmepumper.no

Bilfinger Industriell Services Norway AS

Sogn og Fjordane Forhandler Oddbjørn Lien 03247 oddbjorn.lien@bilfinger.com

Leif Lote AS

Sandane/Sogn og Fjordane Forhandler Steve Johansen 57 86 54 22 steve@leifloteas.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Energikontroll AS

Troms Kinnan Partner Jostein Guttormsen 77 69 61 10 jostein@energikontroll,.no

Jensen Elektriske AS

Tromsø/Salangen Kinnan Partner Jørn Haugstad 48 49 00 08 jorn@jensen-elektriske.no

Hålogaland Elektro AS

Lundenes/Troms Forhandler Ronny Enoksen 48 13 80 00 hleas@online.no

BN-Miljøvarme AS

Tromsø Kinnan Partner Bjørn Nilsen 95 24 77 50 bn.miljovarme@gmail.com

BP Energi AS

Hansnes Forhandler Paul Werner Fjellstad 77 74 72 00 paul@bpenergi.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Passiv Energi AS

Kristiansand/Agder Kinnan Partner Per Tormod Andersen 41 90 99 98 passivenergi@gmail.com

Inneklima Entrepenørene ANS

Mandal/Byremo Kinnan Partner Frank Hårtveit 91 51 74 49 haart@online.no

Pedersen Klimakomfort AS

Vest Agder Kinnan Partner Magne Moi Pedersen 90 08 08 05 magn-pe3@online.no

Rørleggeren Lyngdal AS

Lyngdal/Vest-Agder Forhandler Asbjørn Birkeland 38 33 00 70 asbjorn@rll.no

Hjortelands Autoriserte Rørleggerforr. AS

Mandal/Vest Agder Kinnan Partner Espen 95 29 58 89 firma@hjorteland.no

Agder VVS AS

Kvinesdal/Vest-Agder Forhandler Harald Solli 99 25 38 91 agdervvs@outlook.com

Varmepumpetekniker Alciauskas

Nodeland/Vest-Agder Forhandler Valdes Alciauskas 98 62 88 05 kontakt@varmepumpetekniker.no

Teknisk Netthandel AS

Vest Agder Forhandler Jan Tore Weire 90 67 21 41 j.t.weire@gmail.com
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

Pelles Verksted AS

Tønsberg Kinnan Partner Gunnar Wiksten Jensen 33 34 97 77 gunnar@pelle.no

Re Varmeteknikk AS

Revetal/Vestfold Kinnan Partner Øivind Tønnesen 33 39 50 13 oivind@revarmeteknikk.no

BL Klima Vestfold

Svelvik/Vestfold Kinnan Partner Bjørn Larsen 41 22 34 65 b.larsen@blklima.no

Hivako DA

Larvik/Vestfold Forhandler Helge Hoff 45 47 13 60 hivakoda1@gmail.com

MHL Montering ENK

Larvik/Vestfold Kinnan Partner Mads H Larsen 97 98 92 47 mhl-mont@online.no

S&S Energiteknikk AS

Oslo, Akershus, Vestfold, Østfold, Buskerud Kinnan Partner Sose Satko 47 60 61 23 satko@s-energi.no

Bettum Elektro AS

Vestfold Forhandler Tommy 94 15 53 90 tommy@bettumelektro.no
Forhandler Sted Type Kontaktperson Telefon E-post

O. Hansen eftf AS

Halden/Østfold Forhandler Morten 69 18 19 06 mail@ohansen.no

Kråkerøy Elektriske AS

Fredrikstad/Østfold Kinnan Partner Daniel Skalle 41 66 69 10 daniel.s@krel.no

A+ Varmepumper AS

Akershus, Buskerud, Oslo, Østfold Kinnan Partner Anders Johansen 24 02 22 23 post@apvp.no

Klimaproffen AS

Siggerud/Østfold Kinnan Partner Bjørn-Egil Brekke 40 30 20 03 brekke@klimaproffen.no

Innovi AS, avd 5

Trøgstad/Østfold Kinnan Partner Roar Kristiansen 69 82 56 75 post@innovi.no

Proheat

Fredrikstad/Østfold Kinnan Partner Kolbjørn Spro 98 12 05 06 k.s@proffheat.no

Varmefokus AS

Østfold/Akershus/Oslo Kinnan Partner Olav B. Svoor 40 08 89 20 olav@varmefokus.no

S&S Energiteknikk AS

Oslo, Akershus, Vestfold, Østfold, Buskerud Kinnan Partner Sose Satko 47 60 61 23 satko@s-energi.no

Isnes Montasje

Sarpsborg/Østfold Kinnan Partner Paal Jørgen Isnes 63 12 93 63 paal.isnes@hotmail.com